BİZ KİMİZ

Avansteks Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti 1985 yılında bugün tedarikçi firma görevini yürüten Avantage Sport Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti' nin kardeş firması olarak Örme kumaştan mamul günlük ve spor giysi konfeksiyonu üretmek amacıyla kurulmuştur.

1998 yılından günümüze üretim faaliyetlerini yeni ve yüksek teknolojisi ile Türkiye'nin en büyük ve modern Serbest Bölgesi olan EGE SERBEST BÖLGESİ'nde 4500 m² kapalı alan içerisinde sürdürmektedir.

Bünyesinde Kesim, Baskı, Dikim, Ambalaj bölümlerini barındıran fabrikamız 100% kontrol edilebilinir üretim hattıyla Avrupa'nın sayılı ve lider markalarına (Next, C&A, Warehouse, Riverisland, Tammy, Miss Selfridge, Monsoon, Cecil, Burton, Hoi Polloi vb.) hizmet vermektedir.

İşletmemizde her türlü basic ve fantazi örme kumaş ile dokuma ve deri kumaş kaliteleri birleştirilerek yüksek konfeksiyon kalitesinde ETI ve ILO çalışma standartlarında üretilmektedir.

  • İNGİLTERE pazarında 25 yıldan fazla olan tecrübemizle sizin ne istediğinizi iyi biliyoruz. Bu tecrübenin sizin isteklerinize uygun geleceğinden eminiz.
  • İplikten, bitmiş ürüne kalite standardı, 1985 yılından bugüne gelen tekstil deneyimimizin yansımasıdır.
  • Her zaman hızlı teslimat ve çalışılabilinir bir fiyat politikası izliyoruz.
  • ETI ve ILO standartlarında personel çalıştırma garantisi veriyoruz.
  • ÇALIŞTIĞIMIZ BAZI FİRMALAR