HİZMETLERİMİZ

MODELHANE

Deneyimli kadromuz, müşteriden gelen modelleri, sahip olduğu dijital teknolojiyi kullanarak, kumaş özelliklerini göz önünde bulundurup kesime hazır kalıplara dönüştürür. Numuneleriniz usta numuneciler tarafından kusursuz olarak en kısa sürede üretilip teslim edilir.

KESİM

Hassasiyet ve hız gerektiren kesimde otomatik bilgisayarlı kalıp hazırlanmasından pastal oluşturulmasına, kumaşın hissedilerek serilmesinden, kesilmesine tüm aşamalar birebir kontrol edilerek yapılmaktadır.

BASKI TASNİF

Modellerin tasarımında bulunan baskı çalışmaları Avansteks’de yapılmakta, baskı sonrasında tüm parçalar birebir kontrolden geçirilerek hatasız paneller dikime sevk edilmektedir.

DİKİM

Avansteks’ in çoklu yetenekli, disiplinli makine operatörleri rekabette en önemli avantajıdır. Alınan eğitimler sonucunda Avansteks, yalın üretimi benimsemiş, bölgesinde örnek gösterilen öncü bir konfeksiyon üreticisidir.

KALİTE KONTROL

Bant içi proses kontrollere ve bant sonu kalite kontrollere ek olarak, sevkiyat öncesinde müşteri standartları konusunda eğitilmiş personelimiz müşterilerimizin belirlediği standartlar ile kusursuz ürünün müşterilerimize ulaştırılması için titizlikle kontrol yapılmaktadır.

ÜTÜ - PAKET

Üretim ile eş zamanlı olarak çalışan ütü ve paket bölümü müşterilerimizin siparişlerini, bütün özel etiketleme taleplerine cevap vererek, mağazalarda hiçbir ilave işlem olmadan raflara yerleştirilebilecek şekilde özel olarak paketleyerek sevke hazır hale getirirler.

METAL DEDEKTÖRÜ

Ütü ve ambalaj prosesini tamamlamış tüm ürünlerin tek tek metal dedektöründen geçirilmesi ile 0,5 mm hassasiyetindeki kontrolleri gerçekleştirildikten sonra malların yüklemesi tamamlanır.